Zmniejszenie nadmiaru tłuszczu, dermatologia estetyczna

  Nadwyżka tkanki tłuszczowej, to głównie problem estetyczny, który dotyczy zarówno niewiast jak i mężczyzn. U facetów punkty nagromadzenia tkanki tłuszczowej to brzuch, boki, kark, szyja, podbródek. Jej umiejscowienie jest zależne od genów i pomimo odchudzania reszty sylwetki, w owych miejscach nie spostrzegamy większej poprawy. Uprawianie sportu też nie łagodzi nagromadzonej tkanki, co jest następstwem jej mizernego metabolizmu.

  redukcja tkanki

  Autor: Optopol
  Źródło: Optopol
  Kłopot z nadmiarem tkanki tłuszczowej na brzuchu, biodrach, lub ramionach, dotyczy nie tylko osobników z nadwagą, ale także tych o harmonijnej masie ciała. Dermatologia estetyczna nie zaprzestaje w opracowywaniu śmiałych rozwiązań na redukcję tkanki tłuszczowej – . Jednym z na ogół realizowanych zabiegów jest liposukcja wodna.

  Nowe urządzenie o nazwie Body Jet, zrewolucjonizowało obecne procedury likwidowania tkanki tłuszczowej i modelowania sylwetki. Jest to pierwsze na świecie narzędzie, w jakim zagospodarowano innowacyjną metodę strumienia wodnego. Umożliwia ona przeprowadzić redukcję tkanki tłuszczowej w sposób stanowczo mniej inwazyjny, z większym natężeniem pewny i w wyższym stopniu skrupulatny z efektami w znacznym stopniu lepszymi aniżeli inne metody liposukcji.

  Redukcja tkanki tłuszczowej takim nowoczesnym wyjściem, charakteryzuje się krótkim czasem rekonwalescencji, a efekty są natychmiastowe – tutaj więcej informacji. Poza tym, dzięki owej procedurze, realna jest reimplantacja tkanki i zastosowanie jej do kształtowania pozostałych części ciała.

  Jeżeli prezentowany artykuł jest dla Ciebie fascynujący, odwiedź ten link świeczki z wosku pszczelego, a dowiesz się większą ilość informacji, które Cię niezwykle zainteresują.

  Dermatologia estetyczna z powodzeniem zamienia zwyczajową liposukcję, nowoczesną metodą, będącą zabiegiem stanowczo mniej inwazyjnym.

  redukcja

  Autor: 123rf
  Źródło: 123rf

  Charakteryzuje się przy tym większą dokładnością. Ogranicza przymus realizowania korekt, także umożliwia pacjentom niewspółmierny z pozostałymi strategiami komfort zarówno w trakcie, jak i po zabiegu.

  Wdrożenie miejscowego znieczulenia łagodzi możliwość wystąpienia skutków ubocznych, takich jak zakrzepica, groźba zatorów, bądź mdłości. Do najwyższych wartości zabiegu należą świadomość pacjenta, bez konieczności obecności anestezjologa.