Zadbany facet, czyli doskonałej jakości kosmetyki do absolutna podstawa

  Elegancki i zadbany mężczyzna powinien być bez wątpienia idealnie ogolony. Ogromny wybór przeznaczonych do jednorazowego użytku maszynek do golenia sprawił, że większość mężczyzn każdego dnia używa do golenia dokładnie takich akcesoriów. Stopniowo jednak daje się zaobserwować powrót do tradycyjnych metod golenia. Znów do użytku powracają brzytwy oraz tradycyjne maszynki.

  brzytwa

  Autor: Francis Storr
  Źródło: http://www.flickr.com
  Fani tradycyjnego golenia bardzo chętnie wybierają produkty oferowane przez markę Dovo.

  Doprawdy podoba Ci się ten wpis? Szalenie nas to cieszy. W takim razie zachęcamy do kolejnych wątków – po prostu kliknij w link (https://mooistudio.pl/manicure-pedicure/).

  Brzytwa Dovo wykorzystywana jest na świecie już od roku 1906 – strona. Ceniona brzytwa Dovo cechuje się najwyższą jakością. Gwarancją, że sięgamy po oryginalną brzytwę jest umieszczony napis na ostrzu. Wszystkie brzytwy, które wychodzą z zakładu mają bowiem wykonany napis: „Solingen Best Quality”. Pielęgnacja twarzy po goleniu wymaga zastosowania najwyższej jakości kosmetyków. Cenioną od lat marką wśród nich jest bez najmniejszych wątpliwości marka Taylor of Bond Street. Historia kosmetyków marki Taylor of Bond Street jest niezwykle długa, sięga aż drugiej połowy XIX wieku. Wytwarzane w Wielkiej Brytanii kosmetyki są bardzo popularne na wyspach, może dlatego, że korzysta z nich też rodzina królewska. Teraz po produkty te mogą sięgnąć również mieszkający w naszym kraju mężczyźni – taylor of bond street. Kosmetyki produkowane są na bazie wyciągów roślinnych, najwyższa jakość składników to jeden z najważniejszych ich atutów.

  golenie zarostu

  Autor: Post Memes
  Źródło: http://www.flickr.com
  Wysokiej jakości kosmetyki do pielęgnacji skóry i włosów ma do zaoferowania uznana brytyjska marka Truefitt&Hill. Ceniona marka Truefitt&Hill istnieje na rynku od początku XIX stulecia. Wśród producentów męskich kosmetyków marka Truefitt&Hill zajmuje niezwykle wysoką pozycję – brzytwa dovo. Wśród klientów zawsze obecni byli członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej. Na chwilę obecną firma zajmuje się nie tylko produkcją kosmetyków. Już wraz z początkiem lat trzydziestych właściciele zdecydowali się zająć także oferowaniem usług fryzjerskich. Aktualnie te brytyjskie kosmetyki ciągle cieszą się uznaniem wielu panów na całym świecie. Są od kilku lat dostępne także w Polsce. Lista wytwarzanych produktów jest zaskakująco długa. Obejmuje między innymi żele do kąpieli, kremy do codziennej pielęgnacji twarzy, mydła i olejki. W ofercie panowie znajdą również kosmetyki stworzone do pielęgnacji włosów oraz golenia.