Wyraź siebie – koszulki z nadrukiem!

  Ludzie mają w zwyczaju patrzeć na innych pod kątem tego jak się prezentują. Z tego też powodu, ubiór odgrywa ogromną rolę w postrzeganiu naszej osoby.

  Nie bez kozery stare powiedzenie „pokaż mi swoją szafę, a powiem ci kim jesteś” jest cytowane przez wielu stylistów czy ludzi z branży mody. Opierając się na pierwszym wrażeniu, można zwykle określić czy dana osoba interesuje się modą i czy ma swój styl, a co więcej, poznać jej stan majątkowy.Przy pomocy ubioru ludzie niejako porozumiewają się ze światem wyrażając własne, odrębne stanowisko. Poprzez ubiór wyrażają siebie, manifestują swoje poglądy a często i zainteresowania. Koszulka z nadrukiem stały się w obecnych czasach nie tylko częścią ubrania, ale niejako billboardami. Ich unikalne wzornictwo w połączeniu z wysoką jakością tkanin i trwałością druku sprawiają, iż T-shirt możemy dziś założyć na większość okazji. Doskonale podkreślają nasz styl i to, co nam danej chwili „w duszy gra”.

  t-shirt z nadrukiem

  Autor: Alan Levine
  Źródło: http://www.flickr.com

  jaka jest geneza koszulek z nadrukiem? Podobno moda na bawełniane koszulki narodziła się w latach 30. XX wieku w Ameryce, gdzie w pewnym stanie niejaka firma uszyła koszulki da drużyny futbolowej. Tak się spodobały kibicom, że zaczęli je podkradać. Wtedy pojawił się na nich (nadruk na materiale), który miał identyfikować T-shirt jako własność drużyny i tym samym zniechęcić złodziei. Zgadza się – pomysł spalił na panewce, a oznaczone śmieszne koszulki stały się krzykiem mody. Mody, która trwa do dziś. Bezustannie.

  Barwne koszulki pozwalają również wyróżnić się z tłumu, a jednocześnie podkreślić przynależność do wybranej grupy. Dla każdego skejta wygląd wyrażenie pewnej idei – pozytywnego nastawienia do życia, a nadruki na koszulkach właśnie im na to pozwalają.
  Sklep printidea z koszulkami potrafią poprawić nam humor na resztę dnia. Wyobraźmy sobie, że oczekujemy na pociąg w deszczowy i smutny poranek. Zaspani, z nosem na kwintę. I nagle zjawia się obok nas młody człowiek, na którego koszulce widzimy śmieszny napis.
  Czyż świat w ciągu jednej krótkiej chwili nie staje się piękniejszy?
  Fakt, nigdzie nie jest napisane, że koszulki z nadrukiem zarezerwowane są jedynie dla młodych ludzi. Nie, dedykowane są wszystkim osobom, które są „jakieś”