Na przekór obiegowym opiniom, mężczyźni kochają być w centrum zainteresowania.

  Męski sposób ubierania kreują różne akcesoria, to one najlepiej charakteryzują mężczyznę z klasą i to w doposażenie warto dokonywać inwestycji. Hurtownia galanterii skórzanej proponuje torby skórzane, które wystylizują postać stylowego i awangardowego mężczyzny. Obecnie pieczę nad torebkami przejęły kobiety. Pomimo tego, że na z początkiem swojego istnienia pełniły rolę wyłącznie męską.

  torba męska

  Autor: Peter McConnochie
  Źródło: http://www.flickr.com
  Mimo dominacji damskiej torby, użytkowe i modne kroje dla facetów są coraz bardziej popularne. Akcesoria potrafią bardzo wiele pokazać o ich posiadaczu, z tego względu męskie obuwie, skarpetki, paski, zegarki, okulary przeciwsłoneczne i plecaki powinny ze sobą współgrać (przejdź na stronę).

  Torba czy to na treningi czy spotkania biznesowe – powinna być dopasowana do potrzeb mężczyzny. Zwłaszcza, gdy mają się w niej pomieścić różne rzeczy, jak laptop czy tablet. Warto również zadbać o stylowy fason wybierając się na siłownię. Aktówka to element stylizacji, który powinien być zharmonizowany z resztą ubioru. Jeżeli mężczyzna decyduje się na krój ze skóry musi pamiętać, aby kolorystycznie współgrał z butami, paskiem do spodni, a nawet paskiem od zegarka. Wszystkie użyte w ubiorze gadżety ze skóry powinny być w tym samym odcieniu. Prawdziwy mężczyzna w każdych okolicznościach i o każdej porze powinien właściwie się przedstawiać – niedopuszczalna jest torba na trening czy plecak założony do szykownego i stylowego kompletu.

  portfel

  Autor: Incase
  Źródło: http://www.flickr.com
  Najbardziej formalnym modelem toreb są teczki dla mężczyzn (link do strony). Wskazane jest by były zrobione z prawdziwej skóry i mieć klasyczny, prosty format. Ich ponadczasowość sprawia, że nie wychodzą z mody przez wiele sezonów. Jeżeli facet decyduje się na bardziej codzienny styl, to jest hurtownia hurtownia biżuterii złotej galanterii skórzanej, w której można odszukać właściwe modele. Znaleźć tu można plecaki dla facetów o sportowym kroju, duże worki albo niewielkie modele z krótką rączką, w sam raz do noszenia w ręce. Wersja dużych toreb będzie przydatna w codziennych sytuacjach takich jak choćby konieczność wzięcia rzeczy do pracy. Fantastycznie zastąpi także walizkę w bagażu podręcznym, dzięki wszytym schowkom bez problemu można się spakować na parodniowy wyjazd służbowy.