Jak dobrać buty do figury

  Stosowny dobór bucików do kobiecej figury może ją wymodelować przykładowo wizualnie ją wyszczuplając lub wydłużając . Dobre buty harmonizujące z postawą damy spowodują, że będzie ona wyglądała bez zarzutu. Niektóre rodzaje bucików pasują do pań o solidnych nogach, dalsze gorzej. Dobrze jest odkryć kilka podstawowych reguł doboru obuwia do kobiecej figury, tak aby zawsze wyglądać bez zarzutu.

  baleriny

  Autor: DeeZee
  Źródło: DeeZee
  Buty winny wysmuklić figurę, wydłużyć optycznie nazbyt krótkie nogi, bądź też podkreślić atuty sylwetki. Słowem wyeksponować to, czym niewiasta śmiało może się poszczycić, natomiast zarazem niwelować mankamenty jej sylwetki. Odpowiednio dobrane klasyczne czółenka damskie rewelacyjnie zakamuflują wady a także podkreślą walory figury każdej kobiety – .

  Szczupłe nogi prezentują się rewelacyjnie w każdych butach, jednakże już posiadaczki bardzo szczupłych nóg winny rozważnie selekcjonować fason obuwia. Dla kobiet o chudych nogach najbardziej odpowiednie będą buty w rodzaju botki, balerinki, w pełni zabudowane pantofle i mokasyny damskie. Wszystkie te fasony butów sprawiają, że nogi nie wyglądają na nadmiernie szczupłe. Damy o wysmukłych nogach będą dobrze wyglądały w pantofelkach na cieniutkich szpilkach. Trendy są aktualnie szpilki z platformami z przodu bucika. Obuwie określone dla pań o zgrabnych nogach powinny być brunatne, szare, zielone, purpurowe lub żółte. Te barwy będą im na pewno najlepiej odpowiadały.

  Natomiast kobiety o solidnych nogach powinny zmierzać do ich wysmuklenia, przez zastosowanie odpowiedniego buta. Przy nabywaniu butów osoby o nadmiernie grubych nogach powinny wybierać pantofle na stożku albo na koturnie.

  Koniecznie zweryfikuj ofertę u źródła (https://prozoo.pl/sklep/psy/przysmaki-dla-psa/dogosy/) dotyczącą zbioru zbliżonych tekstów. Są one zamieszczone na innym tego typu portalu – sprawdź je.

  Gdy obcas ma postać stożka, to winien on nieznacznie zwężać się ku dołowi. Dla dam narzekających na zbyt pulchne nogi polecane są długie kozaczki na platformach, jakich cholewy będą dopasowane do nogi.

  Nie mogą one wybierać kozaczków z nawet troszkę odstającą cholewką, gdyż bezcelowo poszerzy ona optycznie łydki. Nie rekomendowane są przy tym botki z podwyższoną cholewą, lub obuwie z ozdobą naokoło kostki. Kobiety o nadmiernie puszystych nogach powinny wybrać dla siebie raczej delikatne klasyczne czółenka damskie w których będą wyglądać i czuć się świetnie.