Uwypuklenie miejsca G jest gwarancją satysfakcji seksualnej dla niewiast borykających się z obniżeniem jakości życia seksualnego

  Zabiegi plastyczne są konieczne, aby polepszyć nasz komfort życia, a też żeby radować się wspaniałym samopoczuciem, zdrowiem czy też podwyższają małe poczucie wartości oraz dają lepszą satysfakcję. Zabiegi ginekologiczne również polepszają funkcjonalność narządów płciowych i zdrowy wygląd.

  Powiększenie punktu G to zabieg zalecany dla niewiast, które nie odczuwają satysfakcji w czasie stosunku płciowego.

  Te informacje wciągnęły Cię kompletnie? Jeśli tak jest, to przeczytaj więcej tutaj (https://www.dcg.wroclaw.pl/badania-prenatalne-wroclaw) danych na innych witrynach – odnajdziesz je, klikając w link poniżej.

  Zabieg ten opiera się na zwiększeniu, uwydatnieniu oraz ujędrnieniu punktu G przy pomocy kwasu hialuronowego. Niewiasty, jakie borykają się z brakiem szczytowania w czasie seksu albo w sytuacji spadku doznań erotycznych powiązanych z wiekiem mogą poddać się temu zabiegowi, który gwarantuje przywrócenie prawidłowych odczuć w czasie stosunku płciowego, a tym samym satysfakcji.

  kobieta w ogrodzie

  Autor: Carrie A.
  Źródło: http://www.flickr.com

  Prosto po zabiegu pacjentka jest wstanie wrócić do własnych dziennych zajęć, a po paru godzinach może uprawiać sex. Wrażliwa strefa erotyczna ciała dziewczyny to miejsce G położona na otoczce śluzowej przedniej ściany pochwy, gdzie jednoczą się końce nerwów czuciowych, gruczołów oraz naczyń krwionośnych. Poglądem lekarzy to oczywiście mały punkt G jest przyczyną niedoboru orgazmu w trakcie seksu. Z tej przyczyny im bardziej punkt G pozostanie powiększony, tym większa szansa na jego stymulację, zaś co za tym idzie na większe doznania seksualne zakończone orgazmem niewiasty . Punkt G naturalnie pomniejsza się z wiekiem, z tej przyczyny jest zalecany dla pań w okresie menopauzy, a także dla pań po urodzeniu noworodka czy dla wszystkich, które chcą zwiększyć satysfakcje w trakcie stosunku płciowego.

  Powiększenie punktu G jest również polecany dla pań, które mają niewłaściwą budowę obszarów intymnych, a co jest przyczyną obniżenia satysfakcji z życia seksualnego. Zastrzyk jest na podłożu kwasu hialuronowego bądź tłuszczu własnego czy kolagenu (więcej na: ). Zabieg jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym oraz trwa około kilkudziesięciu minut, po czym można powrócić do dziennych zajęć oraz pracy.