stylizacje

  stylizacje

  Wiosenne odświeżenie garderoby

  Kiedy w końcu po paru miesiącach zimy widzimy pierwsze oznaki wiosny, aby pozytywnie nastroić się na nadchodzący sezon, warto wybrać się na marsz po galeriach. Ale nie samemu, tylko w towarzystwie, najlepiej kogoś kto się na tym zna. Idealnym pomysłem są zakupy ze stylistą, który pomoże nam w umiarkowanej cenie. Według nich Pośród modnych niezbędników z pewnością powinny pojawić się dodatki podążające za trendami, oraz przynajmniej jedna para butów i coś na chłodniejsze dni.

  Co przywdziać na wyjątkową okazję?

  Wielki wpływ na to, co jest modne w kraju, mają tendencje zauważane w państwach zachodnich. Szczególnie mowa tu o Stanach Zjednoczonych. Stamtąd między innymi przeniosła się moda na typowe czapki z daszkiem i wiele podobnych elementów. Na chwilę obecną bardzo często można zobaczyć na polskich ulicach młodych mężczyzn z postawioną grzywką i czapką z daszkiem noszoną na czubku głowy. Na trendy duży wpływ mają także produkcje filmowe oraz to, w co ubierają się znani ludzie.

  Jak uwydatnić swoje atuty?

  Dużo kobiet ma ogromny problem ze swoją kobiecością. Napotykają ogromne trudności, aby ją zaakcentować odpowiednim strojem, czy dodatkiem. A przecież naprawdę powinnyśmy to czynić. Po to przyroda obdarzyła nas takimi wdziękami, byśmy mogły je eksponować. Oczywiście, znajdą się wśród nas takie panie, które lepiej odnajdują się w stroju chłopczycy. Ale co z resztą kobiet, które nie mają pojęcia, w jaki sposób się odpowiednio ubrać? Postaramy się omówić kilka prostych trików.

  Rzeczy które muszą być w szafie w nadchodzącym sezonie? – ubrania z dzianiny!

  Czy masz świadomość, co mają ze sobą wspólnego rajstopy, zwiewne bluzeczki, ale też czapki? Mimo że wykonane są z różnorakich materiałów, ich włókna tkane są w splocie dzianinowym. Ogólnie rzecz biorąc, dzianina to maszynowe robótki na drutach. Dzianiny stosuje się na masową skalę w produkcji ubrań dzięki niekwestionowanym zaletom: rozciągliwości, przewiewności, które wnoszą mnóstwo korzyści do damskiej konfekcji.

  Nadchodzący sezon w trendach

  Wszystkie lubiące modę osoby nie mogą doczekać się trendów, które zasypią sklepy na miejscu i internetowe najmodniejszymi propozycjami. Ciekawa moda 2014 nie ustępuje w niczym wcześniejszym trendom i podobnie jak one w swoim czasie zaskakuje. Nie tylko trend jest istotny, wygoda noszenia poszczególnych części garderoby też. Możliwości dzisiejszej mody są bezgraniczne, dzięki czemu można dowolnie łączyć ubrania w interesujące i ciągle zadziwiające zestawy.