Srebro czy złoto? Jaką biżuterię warto kupić na podarek?

  Sposobności do wręczania podarków w ciągu roku jest mnóstwo. Poszukiwania podarków niestety bywają problematyczne i czasochłonne. Sprawdzonym pomysłem na podarek dla damy jest biżuteria.

  staniki

  Autor: Jas Man
  Źródło: http://www.flickr.com
  Jest to rozwiązanie, jakie przypadnie do gustu nawet wymagającym . Jakie dodatki dla bliskiej osoby wskazane jest wybrać? Stworzone ze złota, czy może srebra? Wybór odpowiednich dodatków biżuteryjnych uzależniony jest z pewnością od stylu, jaki przedkłada dana dama. Poszukiwania idealnej biżuterii na prezent rozpocznijmy od zbadania preferencji ubraniowych osoby, którą chcemy obdarować. Warto też obserwować, jaki rodzaj precjozów nosi najczęściej. Bardzo dobrym działaniem jest też wtrącenie w czasie rozmowy w sprytny sposób, jaki rodzaj biżuterii najbardziej uwielbia. Takie subtelne podpytanie pozwoli nam zidentyfikować jej marzenia oraz preferencje biżuteryjne . Drugim sposobem na dobranie precjozów jest typ urody konkretnej kobiety. Inspirując się podstawową analizą kolorystyczną można określić, jaki rodzaj urody ma konkretna osoba. Dzięki tej wiedzy o wiele łatwiej będzie nam podjąć decyzję, czy kupujemy biżuterię srebrną, czy może złotą.

  Jeśli masz chęć uzyskać jeszcze inne dane na przedstawiany wątek, odkryj ponadto (https://www.ubierzekipe.pl/13-swetry) pozostałe nasze strony na zbliżony temat – one też są ciekawe.

  Chłodne kolory cery cudownie komponują się srebrną biżuterią jak też białym złotem. Ciepłe barwy cery bądź skóra oliwkowa prezentuje się bardzo dobrze w złotej biżuterii jak też mosiądzu.

  Kupując biżuterię na podarunek kierujemy się także budżetem przeznaczonym na ów cel. Nie da się ukryć, iż złoto będzie bardziej kosztowne, niż dodatki wykonane ze srebra.

  Warto podkreślić, iż biżuteria złota zachowuje o wiele dłużej ładny wygląd. Wybierając srebrny łańcuszek na podarek zawsze zwracajmy uwagę na próbę. Biżuteria bez niej powinna wzbudzić podejrzenia. Możliwe, iż nie została stworzona z kruszców szlachetnych.