Prostowanie pasm nie zawsze bywa niszczące, obecnie możemy prostować pasma keratyną i dbać o ich kondycję

  oryginalna butelka perfum
  Do tej pory prostowanie włosów utożsamiane bywało z ich niszczeniem. Właśnie takie działanie miewały urządzenia prostujące, zwłaszcza te tańsze. Jednak teraz prostowanie włosów ma całkiem nowe oblicze, ponieważ w podobnych zabiegach stosuje się keratynę, naturalny budulec włosa.
  Tutaj sprawdzi się keratyna włosy staną się po niej gładkie

  Powodem, dla którego kobiety prostują pasma nie jest jedynie elegantsza fryzura, lecz przede wszystkim konieczność ujarzmienia niepokornych włosów. Nawet panie z prostymi włosami miewają z tym czasami kłopoty.

  Czy chcesz może dostać link do strony (http://www.roksanahauser.pl/), gdzie oczekują na Ciebie kolejne teksty? Myślimy, że przypadnie Ci do gustu nowy portal.

  (odwiedź: ) Prostowanie włosów pozwala eliminować ten problem, niemniej bywa krótkotrwałe i pracochłonne. Prostowanie keratyną pozwala zyskać gładkie pasma i zachować ten stan przez parę miesięcy, co jest niezwykle wygodne i estetyczne.

  Takie prostowanie nie niszczy włosów
  oryginalna butelka perfum
  Autor: Joe Haupt
  Źródło: http://www.flickr.com
  Keratynowe prostowanie włosów nie niszczy ich w przeciwieństwie do zwyczajnych prostownic z nagrzanymi płytkami (sprawdź dodatkowe informacje). Aplikowana w czasie prostowania keratyna jest naturalnym budulcem włosa i w dużym stopniu odpowiada za jego kondycję. Kobiety, które przeprowadziły na swoich włosach taki zabieg, zauważają, że ich włosy stają się zdrowsze, pełne blasku oraz przyjemnie wygładzone. Takie pasma są bardziej podatne podczas układania fryzury, są także milsze w dotyku.

  Zabieg prostowania keratynowego utrzymuje się na pasmach mniej więcej trzy miesiące, następnie warto go powtórzyć, aby znów cieszyć się piękną fryzurą, jak również dostarczyć włosom cennego składnika. Dla optymalnego rezultatu warto również zastosować kosmetyki zalecone w salonie fryzjerskim, które uskutecznią działanie składnika.