Prostowanie pasm nie zawsze bywa niszczące, obecnie możemy prostować pasma keratyną i dbać o ich kondycję

  Do tej pory prostowanie włosów utożsamiane bywało z ich niszczeniem. Właśnie takie działanie miewały urządzenia prostujące, zwłaszcza te tańsze. Jednak teraz prostowanie włosów ma całkiem nowe oblicze, ponieważ w podobnych zabiegach stosuje się keratynę, naturalny budulec włosa.
  Tutaj sprawdzi się keratyna włosy staną się po niej gładkie

  Powodem, dla którego kobiety prostują pasma nie jest jedynie elegantsza fryzura, lecz przede wszystkim konieczność ujarzmienia niepokornych włosów. Nawet panie z prostymi włosami (zweryfikuj spray na objętość włosów na lokikoki.pl!) miewają z tym czasami kłopoty. (odwiedź: ) Prostowanie włosów pozwala eliminować ten problem, niemniej bywa krótkotrwałe i pracochłonne. Prostowanie keratyną pozwala zyskać gładkie pasma i zachować ten stan przez parę miesięcy, co jest niezwykle wygodne i estetyczne.
  Takie prostowanie nie niszczy włosów
  oryginalna butelka perfum

  Autor: Joe Haupt
  Źródło: http://www.flickr.com

  Keratynowe prostowanie włosów nie niszczy ich w przeciwieństwie do zwyczajnych prostownic z nagrzanymi płytkami (sprawdź dodatkowe informacje). Aplikowana w czasie prostowania keratyna jest naturalnym budulcem włosa i w dużym stopniu odpowiada za jego kondycję.

  Jeśli są jakiekolwiek nurtujące Cię zagadnienia na omawiany temat, to kliknij na optymalne źródło (https://proktolog-nowicki.pl/skleroterapia/), ono na pewno Cię zainteresuje.

  Kobiety, które przeprowadziły na swoich włosach taki zabieg, zauważają, że ich włosy stają się zdrowsze, pełne blasku oraz przyjemnie wygładzone. Takie pasma są bardziej podatne podczas układania fryzury, są także milsze w dotyku.

  Zabieg prostowania keratynowego utrzymuje się na pasmach mniej więcej trzy miesiące, następnie warto go powtórzyć, aby znów cieszyć się piękną fryzurą, jak również dostarczyć włosom cennego składnika. Dla optymalnego rezultatu warto również zastosować kosmetyki zalecone w salonie fryzjerskim, które uskutecznią działanie składnika.