Jak nosić skórzane torebki?

  Zwykło się mówić, iż damska torebka pomieści wszystko. Klucze, zapasowa para rajstop czy ulubiona zabawka dziecka – to tylko nieliczne przykłady. Ale żeby było to możliwe, powinna być uszyta z dobrego, trwałego materiału i mieć mocne szwy. To, z czego powstała torebka, ma nie tylko estetyczne, ale też praktyczne znaczenie i w dużej mierze ma wpływ na jej charakter. Dlatego właśnie kobiety miłością absolutną obdarzyły torebki ze skóry naturalnej.

  Czerwona torebka

  Autor: Prayitno / Thank you for (4 millions +) views
  Źródło: http://www.flickr.com
  Skórzana torebka to must have każdej fashionistki. Elegancka, funkcjonalna, czy można chcieć więcej? Torebki ze skóry naturalnej sprawdzą się w każdych okolicznościach – zależnie od fasonu.Warto skusić się na ich zakup, ponieważ nie zawiodą nas nigdy. Miejmy na uwadze, iż interesujące ceny oferują hurtownia torebek. Tutaj więcej: portfele skórzane.

  Czarna listonoszka, to nie jedynie praktyczny, lecz również modny dodatek stroju.

  Kliknij tu, sprawdź ofertę (https://silverbeads.istore.pl/pl/bransoletki-modulowe-typu-pandora) naszej firmy a z całą pewnością przeczytasz coś ciekawego. Zapewniamy bardzo niskie stawki, zatem nie będziesz żałować!

  Można ją łączyć dla ciekawszego efektu z delikatnymi sukienkami, bądź nawet koronkami. Jej nieco poważny charakter przełamią jasne, pastelowe kolory. Jeśli zależy nam na uzyskaniu bardziej rockowej stylizacji, możemy połączyć torebkę z rurkami, topem z popularnego sklepu i botkami na obcasie, a nawet szpilkami. Nie obowiązuje już zasada Jackie Kennedy (torebka plus buty w tym samym kolorze), dzięki czemu mamy większe „pole do popisu”.
  Do niedawna uważano, że takie modele torebek są zarezerwowane dla nastolatek, panie dojrzałe powinny zaś wybierać klasyczne modele – do ręki. To już przeszłość, ponieważ dziś styliści zdecydowanie odradzają przejmowanie się podobnymi ograniczeniami. Najnowsze artykuły: zobacz.

  Torebka klasyczna, w kształcie trapezu tudzież prostokąta to najlepszy dodatek do pracy i na spotkanie biznesowe, możemy ją nosić na co dzień. Najlepiej komponuje się z klasycznymi ubraniami. Najbardziej neutralna i zawsze modna, będzie torebka w kolorze czarnym.

  Obojętnie, na który model się zdecydujemy, możemy być pewne, iż „zadamy szyku”, albowiem torebki ze skóry naturalnej od zawsze stanowiły klasyczny element garderoby i nic nie zapowiada, aby któregoś dnia utraciły ten status.