W co modnego ubrać się tej jesieni?

  Zgodnie z propozycjami cenionych na całym świecie kreatorów stylu można szaleć do woli. Zestawiamy wszystko, nawet cętki, paski zebry, printy, a nawet kwiaty oraz malarskie desenie.
  Trzeba natomiast przyznać, że wprawa odpowiedniego dopasowania ubioru do pory jesiennej wymaga istotnej wiedzy oraz dużej dawki kreatywności, szczególnie jeśli mowa o modzie męskiej. Niemniej, już kilka sprytnych sztuczek może sprawić, że dzięki dobraniu modnych ubrań istotnie zdobędziemy na ogładzie.

  North face płaszcz dla kobiet, zabezpieczenia kolarskie

  Firma North Face z nieomal 50-letnią tradycją jest w tej chwili jedną z niezwykle popularnych marek na całym świecie. Artykuły tej firmy zawsze są łączone z wysoką jakością, również dbałością o detale. Oferta tej marki jest ogromna i obejmuje ubranie, obuwie, plecaki, torby, namioty, śpiwory i różnego gatunku akcesoria. Ekwipunek North Face , poza odzieżą i butami, w większości objęty jest dożywotnią gwarancją.

  Chusty, czyli ozdabiające ubiór modne dodatki

  Niezależnie od pory roku, aury, okazji szaliki, apaszki i chusty są zwykle pożądanymi dodatkami dopełniającymi kobiecy i nie tylko ubiór. Są to różnego rodzaju: szale, szaliki (jedwabne, kaszmirowe, bawełniane, z bawełny, jedwabiu, kaszmiru czy też z wełny), chusty, chustki, apaszki, rękawiczki, kapelusze, czapki, paski i różnego rodzaju biżuteria.

  Jakie stylizacje w modzie męskiej będą obowiązywały w tym roku?

  Nie tylko panie uwielbiają stroić się bez względu na okazję. Szafy panów nieraz są okazalej zaopatrzone niż ich partnerek. Panowie, podobnie jak kobiety niezmiernie o dbają o swój wygląd. Kosmetyka, regularne wizyty u fryzjera i w siłowni zwieńczają doskonale dopasowaną do stylu ciuchy. Jakie nowiutkie trendy w modzie męskiej będą królowały w tym roku? Na które sezony wymyślili światowi dyktatorzy męskiej mody?

  Wiosenne płaszcze 2013

  Zgodzie z trendami wiosna 2013 sklep top secret postawił na klasykę z pazurem. Jeśli poszukujemy standardowych strojów w nieco świeższym wydaniu, płaszcze top secret są świetną propozycją. Jak samo logo firmy wskazuje, sugerowane zestawienia są zdecydowanie do zadań specjalnych. Płaszcz nie musi być nudny, co więcej projektanci nie korzystają z banalnych rozwiązań tworząc kilka podobnych wykrojów. Każdy egzemplarz nawiązuje do innego trendu, więc dowolnie możemy dopasować okrycie według własnych upodobań i potrzeb.