Piękny uśmiech i zdrowe zęby od razu są w stanie przełamać pierwsze lody

    Nie bez powodu twierdzi się, że przy zawieraniu nowych znajomości pierwsze wrażenie bywa najważniejsze. W tym pomaga olśniewający uśmiech.

    Nie każdy z nas był obdarzony przez los ładnymi oraz prostymi zębami. Bywają i tacy, którzy zmuszeni są pomóc naturze i przykładowo nosić aparat ortodontyczny. Bywają także ludzie, którzy mają proste zęby, ale mają problem z przebarwieniami. Biorą się one z różnych przyczyn. Niektórzy sami na siebie ściągnęli takie nieszczęście, gdyż przykładowo palą zbyt dużo papierosów czy piją kawę. Inne przebarwienia mogą wynikać z tego, że ktoś ma martwy ząb. Musiał zapewne przejść kanałowe leczenie i później ząb po prostu zmienił kolor. Wybielanie bywa więc procesem dosyć częstym i nie powinniśmy się go bać. Możemy też zdecydować się na piaskowanie zębów. To pomaga usunąć kamień oraz drobne przebarwienia. Później zęby poleruje się, by kolejne drobinki nie mogły się już do nich przyklejać. Zabieg musimy powtarzać (raz lub dwa razy do roku). W ekstremalnych przypadkach stomatolog może doradzić nakładki na zęby (tak zwane licówki). Te cieniutkie płatki przykleja się na zęby. Najdroższe są te, które wykonuje się z porcelany, natomiast tańsze są wersje kompozytowe. Jeżeli mieszkamy przykładowo w województwie dolnośląskim i niezbędny jest nam stomatolog estetyczny Wrocław na pewno może zaoferować przynajmniej kilkanaście świetnych gabinetów, gdzie profesjonaliści rozwiążą nasz problem.

    Musimy szukać online opinii o wybranym stomatologu i umówić się na wizytę do tego, który wyda się nam najlepszy z całej grupy.