O codziennej kosmetyce oraz recepcie na prezent idealny dla najdroższego mężczyzny

  Jeżeli przeszukamy internet pod kątem oryginalnych pomysłów na upominek dla ukochanego mężczyzny, to na pewno trafimy również na śmieszne ilustracje, które sugerują, żeby zakupić np. środek smarujący w sprayu zamiast… perfum. Rzecz jasna nie każdy pan będzie odczuwał zadowolenie po dostaniu takiego daru i to jeszcze razem z życzeniami urodzinowymi – w końcu nie każdy ma poczucie humoru.

  krem do golenia

  Autor: scott feldstein
  Źródło: http://www.flickr.com
  Wiele zależy także od wieku solenizanta i jego upodobań, jak również od danej okazji.Troska o higienę bywa łączona głównie z zabiegami, którym poddają się niemal każdego dnia elegantki. Tymczasem mężowie także dotrzymują kroku swoim żonom, a niektórzy nawet zapisują się na wizytę u lekarza medycyny estetycznej. Nie piłują swoich paznokci, lecz niekiedy koloryzują siwe włosy. Zupełnie odmienną sprawą staje się natomiast codzienna toaleta.

  Czy zaciekawił Cię nasz artykuł? Jeśli odpowiesz twierdząco, to kliknij tutaj i przeglądnij tam następne zajmujące wpisy. Nie zwlekaj!

  Pośród tych najbardziej znamiennych zabiegów, jakim poddają się nasi ojcowie jest golenie zarostu. Na rynku znajduje się mnóstwo przyborów, od tych jednorazowych zaczynając, a na tych niemalże wiecznych kończąc. I gdy jedni preferują plastikowe maszynki, to drudzy kupują te na prąd.Natomiast panowie po siedemdziesiątce bywają mocno przywiązani do tradycyjnych przyborów do golenia. Dla takich mężczyzn można zakupić niezwykle solidne maszynki muhle razor . Niemiecka dokładność i zastosowanie dobrych surowców to cechy charakteryzujące wspomnianego produktu. Polacy już dawno dostrzegli zalety tych maszynek, a w internecie znajdziemy mnóstwo pochlebnych opinii na ich temat. Do kompletu można także dołączyć zawsze potrzebne akcesoria, czyli dla przykładu żyletki lub nawet brzytwy. I w tym miejscu możemy polecić równie renomowaną markę dovo razors.Panowie, podobnie jak kobiety, od czasu do czasu, np. raz na miesiąc, muszą podjechać drogerii, żeby uzupełnić zawartość kosmetyczki.

  opakowanie świątecznego prezentu

  Autor: Pete
  Źródło: http://www.flickr.com
  I jeśli kiedyś powszechnie wykorzystywało się szare mydło, to obecnie swoje pięć minut mają pianki do golenia. To one nierzadko stają się razem z wodą kolońską elementem zestawów podarunkowych. Zresztą niektóre zaradne damy znajdą również mniej typowe zastosowania takiego kosmetyku. Jeżeli wierzyć autorom poradników dla pań domu, to pianki do golenia znakomicie usuwają zabrudzenia z musztardy sarepskiej – w sezonie grillowym tak cenna rada okaże się na pewno przydatna nie tylko reprezentantkom płci pięknej.