Mężczyzna elegancko ubrany

  Jak ubierają się panowie nad Wisłą zauważamy każdego dnia idąc na uczelnię czy do pracy. Jest różnie. Dlatego dobrze jest zainwestować w bazę, która dzięki odpowiednim dodatkom nabierze innego charakteru.

  Facet w garniturze

  Autor: Vladimir Yaitskiy
  Źródło: http://www.flickr.com
  Taką bazą jest granatowy garnitur. To odcień, elegancki, ponadczasowy. Co więcej pasuje na każdą okoliczność. Koszula, niby tak nieskomplikowany element w męskiej szafie, również może nam sprawić nie lada problem przed udaniem się do sklepu.

  Wystarczy otworzyć szafę, by ujrzeć barwne i niepasujące do nas wzory.

  Sprawdź ten link – ta wskazówka z witryny (http://atgroup.com.pl/dla-restauracji/zaslony-i-firany) pokaże całkowicie nową porcję wiadomości na temat, który może wydać Ci się warty zainteresowania.

  O gatunku koszuli mówi jakość włókien, zrezygnujmy zatem ze sztucznych, poliestrowych materiałów. Jeśli zależy nam by koszula spełniała swoje zadanie trzeba ją dobrze dopasować do sylwetki. Szczupli panowie mogą pozwolić sobie na koszule taliowane, zaś panowie o słusznych rozmiarach muszą uważać, by koszula nie była zbyt obszerna – za duży kołnierzyk niekorzystnie wpłynie na wygląd krawata. Bogatą ofertę koszul posiadają w sprzedaży sklepy internetowe. Należy jedynie wpisać w wyszukiwarce frazę: koszule męskie sklep internetowy (różne wzory i rozmiary), a na pewno odnajdziemy odpowiedni model. Jeżeli o dodatkach mowa, tutaj pole manewru mamy szerokie.

  Kompletując oficjalny strój, czasami zapominamy o doborze odpowiedniego paska do spodni. Najbardziej istotne jest to, by posiadał skromną, pozbawioną krzykliwych ozdób klamerkę. Obowiązkowo powinien mieć kolor taki sam, jak kolor butów, które mamy zamiar założyć. Przy stroju weekendowym możemy pozwolić sobie na męskie paski do wyboru na z dużymi klamrami. Kolor może świadomie wyróżniać się na tle stroju.

  W kwestii krawata, najbardziej odpowiedni w zestawieniu z koszulą będzie ten gładki, w jednolitym kolorze. Stosownie do okazji, możemy jednak ”zaszaleć” z wzorem czy żywym kolorem. Często słyszymy, iż Polacy nie przywiązują wagi do stroju, bo nie posiadają funduszy na ”odzież z metką”. Nieprawda. Ograniczenia finansowe nie są absolutnie barierą w reprezentowaniu dobrego stylu. Można być modnym i odpowiednio ubranym, korzystając z wyprzedaży, outletów, second handów czy aukcji internetowych. Wystarczą tylko: motywacja, trochę wolnego czasu oraz podstawowa wiedza.