Męska szafa na jesienny czas – w co zaopatrzyć garderobę?

  Raz wieje , raz leje. Raz pogodnie, raz chłód. Oto nasza śliczna polska jesień. To uciążliwa pora roku, szczególnie jeśli chodzi o garderobę.
  Nie raz, i nie dwa w jesienne ranki albo wieczory postawieni zostajemy przed niemałym dylematem – co na siebie założyć, aby nas nie przewiało, żebyśmy nie zmarzli bądź by na opak – nie było nam zbyt ciepło.

  ubranie

  Autor: Paxson Woelber
  Źródło: http://www.flickr.com
  Z drugiej jednak strony jesienny czas to czas, w jakim wSzelki lubujący się w modzie pan, ma duże „pole do popisu”. Niezbyt wysoka, a cały czas jeszcze nie zatrważająco niska temperatura daje duże możliwości w mieszaniu ubrań, popisywaniu się klasą (bądź luzem), prezentowaniu bogatego oraz oryginalnego stylu. Lato, w trakcie jakiego najentuzjastyczniej wkładamy przewiewną koszulkę – nie daje nam owej uciechy. A więc co w tym czasie każdy mężczyzna musi posiadać w szafie? W co powinniśmy się wyposażyć, by stworzyć optymalną bazę odzień na każdą sposobność oraz pogodową ewentualność?
  koszule męskie sklep

  Autor: Katarzyna Matylla
  Źródło: http://www.flickr.com
  Na pewno katana. Bez katany w tą porę roku się nie obejdzie. Asortyment jest faktycznie obszerny. Pośród ponadczasowych a także nadzwyczaj męskich kurtek warto wyszczególnić tzw. „pilotkę” lub „kurtkę polową”. Każda z nich prezentuje się doskonale i uniwersalnie dopasowuje się do niemal każdego stylu ubierania. Jeżeli zaś chodzi o koszule męskie sklep on-line posiada ich nadzwyczaj duży asortyment. Pośród przedstawicieli „luźnych zawodów” najbardziej wszechstronnym fragmentem garderoby jest na ogół t-shirt.

  Dobrze jest trochę przełamać się i nagiąć dawne przyzwyczajenia, stawiając wreszcie na uniwersalne giezła. Oprócz błękitnej i białej koszuli, które obligatoryjnie muszą się znaleźć w garderobie każdego jegomościa można ją wyposażyć również w kilka giezeł we wzory