Ludzka energia tkwi w czystej wodzie. Z jakiego powodu powinniśmy pić dużo napojów?

  Bez wątpienia wszyscy dobrze orientujemy się, że nasz organizm składa się w większości z wody. Stanowi ona aż 70 % naszej masy. Stąd też tak kluczowe jest nieustanne spożywanie wody. Być może nie wiedzieliśmy o tym, ale odwodnione komórki szybciej się starzeją i są łatwym celem ataku dla różnych schorzeń i wirusów.

  butelka czystej wody mineralnej

  Autor: 欣盈
  Źródło: http://www.flickr.com

  Dzisiejszy styl życia jest bardzo szkodliwy dla naszego zdrowia. Bywamy notorycznie zmęczeni, większość naszego czasu poświęcamy pracy. Nie relaksujemy się, zbyt mało śpimy. W dodatku, nieprawidłowo się odżywiamy.

  Jeżeli omawiany wpis Cię zainteresował, to kliknij ten odnośnik, to bardzo użyteczny artykuł (https://proktolog-nowicki.pl/flebologia/), który przedstawia podobne treści.

  Jadamy byle co i gdziekolwiek. W zasadzie, chodzi nam tylko o zaspokojenie ssącego głodu.

  Czy chcesz może mieć link do strony kubki papierowe z nadrukiem, gdzie oczekują na Ciebie nowe wpisy? Sądzimy, że spodoba Ci się nasz portal.

  A przecież, nasze ciało do prawidłowego działania potrzebuje zbilansowanej ilości substancji odżywczych. Niezbędna jest również woda.

  Napoje, po które najczęściej sięgamy, aby zlikwidować pragnienie, są bardzo szkodliwe. Kawa, herbata, napoje gazowane- to jedynie przez chwile daje nam ukojenie, ale za mało zastanawiamy się nad tym, jak straszne spustoszenie robią one w naszym organizmie.

  Również wody mineralne nie zawsze są zdrowe. Wiele z tych, które są do kupienia w naszej okolicy, choć posiadają wiele minerałów, niestety, podobnie jak reszta pożywienia, zakwasza nasz organizm. Co w takim wypadku robić? Jak bronić się przed chorobami?

  Jedyną całkowicie bezpieczną wodą dla naszego zdrowia jest woda alkaliczna. Dlaczego właśnie ona? Liczne badania,robione w różnych krajach na świecie, wykazują, że przyczyną rozmaitych problemów jest zakwaszanie komórek. Tymczasem, w środowisku alkalicznym nie ma prawa się rozwinąć żadna choroba. Dlatego spożywanie wody alkalicznej jest najlepszą profilaktyką. To recepta na wieczną młodość i szczęśliwe życie w pełnym zdrowiu.

  Jakiekolwiek suplementy diety nie będą w stanie nam pomóc, jeżeli nie będziemy odkwaszać naszego organizmu. Nawet zdrowe i pełne pożytecznych mikroelementów owoce oraz warzywa posiadają dużo kwasów, które następnie zostają w naszym organizmie. Tylko picie wody jonizowanej pomoże nam nie tylko pozbyć się wielu chorób, ale również skutecznie im zapobiegać.