Ludzka energia tkwi w czystej wodzie. Z jakiego powodu powinniśmy pić dużo napojów?

  Bez wątpienia wszyscy dobrze orientujemy się, że nasz organizm składa się w większości z wody. Stanowi ona aż 70 % naszej masy. Stąd też tak kluczowe jest nieustanne spożywanie wody. Być może nie wiedzieliśmy o tym, ale odwodnione komórki szybciej się starzeją i są łatwym celem ataku dla różnych schorzeń i wirusów.

  butelka czystej wody mineralnej

  Autor: 欣盈
  Źródło: http://www.flickr.com

  Dzisiejszy styl życia jest bardzo szkodliwy dla naszego zdrowia. Bywamy notorycznie zmęczeni, większość naszego czasu poświęcamy pracy. Nie relaksujemy się, zbyt mało śpimy. W dodatku, nieprawidłowo się odżywiamy. Jadamy byle co i gdziekolwiek. W zasadzie, chodzi nam tylko o zaspokojenie ssącego głodu. A przecież, nasze ciało do prawidłowego działania potrzebuje zbilansowanej ilości substancji odżywczych.

  Zaintrygował Cię nasz artykuł oraz opracowane tu watki? Nowe informacje z witryny czekają na pod tym linkiem. Zachęcamy!

  Niezbędna jest również woda.

  Napoje, po które najczęściej sięgamy, aby zlikwidować pragnienie, są bardzo szkodliwe.

  Jeśli możesz uzyskać inne informacje na ten temat, to skorzystaj z tego oraz wejdź na poniższy link i przeczytaj na stronie (http://okulus.pl/nasze-uslugi/zabiegi-operacyjne/chirurgia-refrakcyjna/laserowa-korekcja-wzroku/).

  Kawa, herbata, napoje gazowane- to jedynie przez chwile daje nam ukojenie, ale za mało zastanawiamy się nad tym, jak straszne spustoszenie robią one w naszym organizmie.

  Również wody mineralne nie zawsze są zdrowe. Wiele z tych, które są do kupienia w naszej okolicy, choć posiadają wiele minerałów, niestety, podobnie jak reszta pożywienia, zakwasza nasz organizm. Co w takim wypadku robić? Jak bronić się przed chorobami?

  Jedyną całkowicie bezpieczną wodą dla naszego zdrowia jest woda alkaliczna. Dlaczego właśnie ona? Liczne badania,robione w różnych krajach na świecie, wykazują, że przyczyną rozmaitych problemów jest zakwaszanie komórek. Tymczasem, w środowisku alkalicznym nie ma prawa się rozwinąć żadna choroba. Dlatego spożywanie wody alkalicznej jest najlepszą profilaktyką. To recepta na wieczną młodość i szczęśliwe życie w pełnym zdrowiu.

  Jakiekolwiek suplementy diety nie będą w stanie nam pomóc, jeżeli nie będziemy odkwaszać naszego organizmu. Nawet zdrowe i pełne pożytecznych mikroelementów owoce oraz warzywa posiadają dużo kwasów, które następnie zostają w naszym organizmie. Tylko picie wody jonizowanej pomoże nam nie tylko pozbyć się wielu chorób, ale również skutecznie im zapobiegać.