Kilka słów o modzie

    Za pasem pogodniejsze dzionki, a razem z nimi przetrząsanie naszych szaf. Należy po przedłużających się zimowych miesiącach zrewidować jej wnętrze i uaktualnić. Wkładamy głęboko wielkie swetrzyska, wełniane rajstopy i grube spódnice. Drugi kwartał roku to dni, kiedy królują na pokazach i na ulicach sukienki.

    A jest ich krocie. Do kupienia mamy różne fasony oraz kolory. Każdy sklep asos przedstawia nam najnowsze zbiory konfekcji. Można zatem do woli przebierać. Sukienka asos to, obok czerwonych ust i obcasów, znak kobiecości. Dlatego wiele klientek kupuje fasony, które zaznaczają kobiece wdzięki. Są to fasony z wcięciem w talii i obcisłe. Perfekcyjna długość to przed kolano, jednak jeśli posiadamy atrakcyjną sylwetkę i długie nogi można pomyśleć o krótką spódniczkę. Uwielbiamy także chodzić w sukienkach do pracy. Wtedy ta długość chyba niewłaściwe. Również góra musi być zabudowana, a zatem obnażające dekolty powinny poczekać na drugą sposobność.

    Zwykle też ich kolor jest dobrany. Te reguły tyczą się pracownic urzędów, renomowanych firm, czy placówek. Gdy pracujemy w branży artystycznej to odrobina ekstrawagancji również w ubraniu jest zawsze dobrze postrzegana. W ostatnich sezonach zachwycaliśmy się powrotem lat 50. i 60. w modzie.

    Autor: Every Nature

    W tym czasie na deptakach oraz w sklepowych witrynach zjawiły się szerokie suknie z uroczą haleczką. To wyjątkowo kobiecy wzór, który podkreśla talię. Taka kreacja będzie idealna dla tych kobiet, które mają kłopoty z biodrami lub dużymi udami. Niedługo potem nastał czas na fasony w kształcie trapezu, niezwykle proste w formie, ale nierzadko z zaskakującym wzorem. To ukłon w stronę lat 70., gdy królowały takie fasony. Ta kreacja pomoże nam skryć odstający brzuch. Jeśli mamy idealne plecy możemy się nimi pochwalić wybierając sukienkę z odkrytym tyłem. Bardzo wdzięczne są kreacje odcinane pod biustem, tzw. józefinki. Ten fason często wybierają panie w ciąży- nie tylko ukrywają brzuszek, ale również są bardzo wygodne, przewiewne i nie krępują ruchów. Wysokie panie będą się pięknie prezentowały w dłuższych sukniach. Mogą sobie na nie pozwolić także niskie kobiety, pod warunkiem, że mają nienaganną figurę.