Jakie modele torebek powinna mieć w swojej kolekcji prawdziwa kobieta? Sprawdzamy!

  Niemal każda kobieta chciałaby mieć kolekcję torebek na każdą okazję. Bardzo prosto i czasem niedużym kosztem możemy skompletować kolekcję, jaka doda każdemu strojowi luksusu i klasy, a czasami lekko go ożywi czy odmieni jego charakter. Od czego rozpocząć budowanie własnej kolekcji?

  Czy już na samym początku należy dokonać napadu na sklep z torebkami? Absolutnie nie. Na początku warto gruntownie przejrzeć to, co mamy w szafie, dokładnie obejrzeć każdy egzemplarz, odpowiedzieć sobie na pytanie, czy jest na tyle oryginalna, że może zostać w naszej kolekcji – . Drugą rzeczą jest uświadomienie, na jakie okazje najczęściej potrzebujemy torebek. Oczywiście z pewnością wyróżnimy torby na co dzień i torebki na specjalne sytuacje.

  Nasze kolejne wpisy są podobnie zajmujące, co ten. Zatem najedź na link tutaj komplet złotej biżuterii i czytaj rzetelne wiadomości. Namawiamy!

  Na co dzień bardzo dobrze zdadzą egzamin listonoszki skórzane i torebki mieszczące dokumenty w formacie A4.

  torebki

  Autor: VeroStilo
  Źródło: VeroStilo

  Można mieć 2-3 pojemne torebki i nosić je wymiennie. To dobre rozwiązanie, ponieważ nie tylko torebki będą dopasowane do wszystkich codziennych stylizacji i wszystkich pór roku, ale też będą długo wyglądały jak nowe. Listonoszki skórzane mają też trochę mniejsze rozmiary, wówczas nie ma problemu, aby zabierać je na zakupy czy spacery, kiedy nie nie musimy mieć ze sobą zbyt wielu rzeczy, a przy tym zależy nam na tym, aby mieć nieskrępowane ręce – .

  Listonoszki mogą być uszyte z jednego koloru skóry czy skaju lub kilku – dobrze jest mieć w swojej szafie chociaż jedno atrakcyjne połączenie kolorystyczne, by zestawić taką torbę z jednokolorowym czy dość spokojnym ubiorem. Świetnie zdają egzamin również torebki-worki – można zarzucić je na plecy i mieć swobodne ręce. Na wyjątkowe wyjście, które nie wymaga od nas eleganckiego stroju, ale chcemy ubrać się na nie inaczej niż zwykle, sprawdzą się różnych wielkości kuferki. Zwykle mają one tylko rączkę, bez dłuższego paska. Do wieczorowej sukni pasują kopertówki i urocze torebeczki na łańcuszku.

  Warto mieć jeden ulubiony sklep z torebkami, w którym sprzedawca zaufa nam a w razie takiej konieczności pozwoli rozważyć zakup w domu, przymierzyć torebkę do ulubionych zestawów strojów i dopiero wtedy zdecydować, czy konkretna torebka powiększy zebraną wcześniej kolekcję. Warto także poszperać w lumpeksach, nigdy nie wiadomo, na jakie perełki się trafi.