Gdy mowa o stroju oraz dodatkach, to jaka rzecz nieodzownie łączy się z wakacyjnym klimatem? Przykłady ciekawych dodatków

  Ciepły sezon to taki czas, kiedy każdy ma ochotę zmienić w końcu ten ciężki, zimowy ubiór. Wnieść trochę słońca oraz życia w swój codzienny ubiór. Kiedy chodzi o strój i akcesoria, to co w takim okresie doda nam tego wyjątkowego, wakacyjnego klimatu?

  Jak ciepło, to promienie słoneczne, a jeśli słońce to rzecz jasna okulary przeciwsłoneczne firmy dolce&gabbana. Zapewnią niepowtarzalny styl. Nic tak chyba nie budzi skojarzeń z latem jak właśnie modne ciemne okulary, jakie także wprowadzą dużo luzu w naszą codzienną stylizacje. Poza tym jest to tego rodzaju dodatek, który pasuje do wielu rzeczy i wzbogaca bardzo nasz ubiór.

  modne okluray przeciwsłoneczne

  Autor: Wen Chen
  Źródło: http://www.flickr.com

  Nawet gdy wybraliśmy na dany dzień dosyć klasyczną stylizację, mało rzucającą się w oczy, to jedyne w swoim rodzaju okulary Prada będą całkiem oryginalnym dodatkiem. Nie sposób bowiem przejść obojętnie obok tak modnych okularów przeciwsłonecznych. Ważne ażeby wybierać takie kształty oraz kolory, które pokażą naszą osobowość. Jest tak wiele modeli, iż z pewnością odnajdziemy właśnie taki, jaki będzie odpowiadał nam całkowicie.

  Gdy chodzi o letni wygląd, to na pewno kojarzy się on z letnim obuwiem. W żadnym innym czasie w ciągu roku nie widzimy na ulicach tak dużej ilości kolorów i różnych modeli. W tym momencie właśnie możemy faktycznie poszaleć, jeśli chodzi o buty. Już same sandały mogą dać wiele możliwości, tak samo jak półbuty, baletki, albo też sportowe tenisówki. Można faktycznie poszaleć. Opłaci się przełamać standardowe, klasyczne trendy. Możemy to zrobić chociażby decydując się na jaskrawe barwy czy też na wysokie i kolorowe klapki na koturnie. Szczególnie jak jesteśmy na wakacjach, nie musimy zważać na zachowawczość w naszych strojach oraz dodatkach, możemy naprawdę zaszaleć.

  Następną nieodzowną rzeczą będzie letnia torebka. Możemy schować w szafie ciężkie modele, jakie nosiłyśmy w zimie. W czasie cieplejszych miesięcy bowiem widoczna jest na ulicach niezliczona ilość barw. Kolor to jedna rzecz, natomiast warto zwrócić uwagę na różnego rodzaju letnie materiały, z jakich torebki są zrobione. Na urlopie w ciepłym miejscu nieodzowna będzie pleciona torebka koszyk, która kojarzy się z latem. Bardzo fajnie będą wyglądały torebki z materiału typu bawełna, jakie nadadzą nam luźnego stylu. Na ulicach dużych miast świetnie sprawdzi się odważna, przezroczysta torebka wykonana z plastikowego surowca. Gdy założymy do tego okulary porsche design, to efekt okaże się powalający.