Co musimy wziąć pod uwagę kupując najlepsze okulary na słońce? Który kształt oprawek okaże się dla nas dobry?

  Dobór właściwych okularów jest tak samo ważny jak dobór ubioru. Z tego względu warto zwrócić uwagę na kilka kwestii, jeżeli chcemy kupić najlepszą dla nas parę.
  Należy mieć świadomość, iż nawet wysokiej klasy okulary przeciwsłoneczne Georgio Armani będą prezentowały się nieładnie, jeśli będą źle dopasowane.

  Sałatka wiosenna ze świerzych warzyw

  Autor: Z.T. „Bielmar” Sp. z o.o.
  Źródło: Z.T. „Bielmar” Sp. z o.o.
  Dlatego cena w tym wypadku nie jest żadną gwarancją doskonałego wyglądu. Okulary trzeba dobierać do kształtu własnej twarzy. Nie wygląda to w ten sposób, że każde są dobre dla każdego. Właśnie jest na odwrót, innego typu okulary przeciwsłoneczne Tom Ford (idź na mój blog) będą odpowiednie dla osoby o owalnej twarzy, a innego typu natomiast dla kogoś o kształcie twarzy trójkątnym. Z tego względu zastanówmy się najpierw, jakiego rodzaju typ twarzy mamy. Kiedy zwiążemy włosy, zobaczymy czy nasza twarz to raczej owal, trójkąt, kwadrat, a może koło. Możemy sprawdzić w sieci, które modele będą dla nas dobre. Ogólnie rzecz ujmując jest tak, że oprawki powinny kontrastować z konturem twarzy. Idąc tym tropem nasze upragnione okulary Georgio Armani (znacznie więcej zobaczysz na tej stronie) na pewno dobrze uda się dopasować.

  plaza

  Autor: Georgie Pauwels
  Źródło: http://www.flickr.com
  Ważna jest również wielkość oprawek. Uważajmy, by nie kupić za małych albo za dużych oprawek. Istotne będzie wybranie dobrych proporcji. W innym wypadku możemy uzyskać dosyć śmieszny efekt. Kolor także ma znaczenie. Dobrze jest dopasować okulary przeciwsłoneczne Tom Ford to koloru cery czy włosów. Gdy tak zrobimy będą się ładnie komponowały z naszą twarzą.

  Właściwie ciężko wybrać jedną barwę, jeżeli chodzi o okulary Georgio Armani (bardzo pomocna strona, dobrze zajrzeć). Dobrze jest kupić przynajmniej jedną parę w pasującym do wielu rzeczy kolorze. Jednak coś zwariowanego też się przyda.