Ciekawe oraz wielobarwne dodatki

  Kolorowy akcent w codziennej stylizacji może zupełnie zmienić charakter całego ubrania. Dodatki w zwracającym uwagę kolorze bądź kształcie skupiają wzrok, ale mogą też dużo powiedzieć o osobie, jaka je nosi.


  Praktycznie oraz charakterystycznie.

  kobiety w okularach słonecznych

  Autor: Wen Chen
  Źródło: http://www.flickr.com
  Okulary przeciwsłoneczne kojarzą się głównie z latem, lecz możemy je oczywiście nosić niezależnie od pory roku. Chociaż na pewno nie zaliczają się do rzadko spotykanych dodatków, to na przekór pozorom wcale nie muszą być sztampowe. Okrągłe lenonki, klasyczne albo z biżuteryjnym zdobieniem – wszystko jest zależne od tego, jaki styl ubierania lubimy. Osoby, jakie chciałyby wyróżnić się z tłumu, mogą stawiać na oprawki w rażących barwach albo decydować się na ciekawy deseń, jak na przykład paski, kropki lub serduszka.

  Zwolenniczki tego ostatniego wzoru bez kłopotu znajdą również oprawki w tym kształcie. Jak najbardziej okulary słoneczne to nie jedyny praktyczny dodatek, który może pokazać charakter ich właścicielki. Tak samo dobrze zadanie to zrealizuje torebka. Przyjęło się, że te na lato powinny być pastelowe, z kolei zimą chętniej sięgamy po torebki brązowe albo czarne. Dobrze jednak mieć na względzie także bardziej odważne kolory albo wesoły wzór. Tym sposobem nudny dodatek stanie się interesującym elementem stroju.

  Coś dla mężczyzn

  Jednym z zasadniczych elementów garderoby każdego eleganckiego mężczyzny jest na pewno garnitur. Rzecz jasna trudno z nim zaszaleć, jeżeli chodzi o kolory, lecz możemy nieco ten oficjalny strój ożywić, np. krawatem. Coraz częściej też wykorzystuje się butonierkę, a zatem małą dziurkę w klapie marynarki.

  Czy omawiane zagadnienie jest dla Ciebie ciekawe? To kliknij i przeczytaj, co zawiera porządna treść – odnajdziesz tam podobnie intrygujące dane.

  Kiedyś przyozdabiano ją kwiatem, obecnie jego miejsce zajmują pinsy, zatem eleganckie znaczki, które także dostępne są w wielu sklepach z dodatkami dla panów- . Oprócz tego można też wybrać pinsy na zamówienie.

  modna marynarka

  Autor: Kent Wang
  Źródło: http://www.flickr.com
  Na szczególnie uroczyste okazje panowie mogą zdecydować się na spinki do mankietów, jakie wcale nie muszą być nudne i mogą mieć kształt nawiązujący do pasji osoby je noszącej. Warto przy tym wspomnieć, iż pinsy na zamówienie także można dopasować do tego, czym trudni się mężczyzna ozdabiający w ten sposób garnitur. Jak się okazuje, nawet formalny strój można nieco ożywić i przełamać jego charakter, a sposobów jest wiele. Oczywiście należy pamiętać o umiarze – pinsy zakładane do pracy powinny być stonowane-