A może nad morze?

  Wakacje nadchodzą wielkimi krokami. Zostały niespełna dwa miesiące, zatem dobrze by rozpocząć plany wakacyjne. A może by tak zdecydować się na morze? Od lat trwają dyskusje czy lepszy nasz Bałtyk czy też zdecydować się na plaże Adriatyku. Niełatwo rozstrzygnąć ten dylemat. Miałem przyjemność być w obu miejscach i myślę iż oba miejsca mają swe zalety i wady.

  na plaży

  Autor: Jörg Schubert
  Źródło: http://www.flickr.com
  Bezsprzecznie największą rolę w wyborze zagraniczna czy krajowa plaża mają nasze preferencje. Jeśli lubimy się opalać i generalnie jesteśmy ciepłolubni lub chcemy zabawić się w nurków, nie ma wyjścia, musimy zdecydować na wyjazd za granicę.

  Jeśli zaś interesuje nas wyjazd z rodziną nad morzem Bałtyk jest dobrym pomysłem. Na wczasy nad morzem naszym urwisom przydadzą się japonki i klapki dla dzieci do spacerowania po nad brzegiem morza czy do dreptania przy hotelowym basenie. Oczywiście również konieczne są kąpielówki i kapelusz (zobacz kapelusz Kamea idealne wiosnę) lub chustka na głowę.

  Ale nie jest to jedyny sposób wypoczynku. Wspaniałą rzeczą jest także wybranie się nad rzekę na ryby. Dzieci z ochotą nam potowarzyszą. Będzie to być może dla naszych pociech dobra szkoła cierpliwego oczekiwania na efekty. W takim przypadku z pewnością konieczne mogą być kalosze dla dzieci. Podobnie rzecz się przedstawia jeślibyśmy się zdecydowali na wypad do lasu z lornetką, aparatem fotograficznym oraz encyklopedią zwierząt.

  Jeżeli ten temat jest dla Ciebie fascynujący, to kliknij tutaj – to pełna treść (https://www.kodak.wroclaw.pl/fotobombki-ze-zdjeciem), która także posiada intrygujące dane.

  Również tam mogą być potrzebne naszym dzieciaczkom kaloszki lub też mokasyny dla dzieci.

  Dobrze zorganizowane wakacje zorganizowany urlop nasze dzieci na pewno będą fajnie wspominać podczas zimowych wieczorów przy filiżance gorącej czekolady i w kapcie dla maluchów.