Co musi się znaleźć w kosmetyczce każdego mężczyzny, czyli w jakim celu panowie coraz większą uwagę przykładają do swojego wyglądu?

  Młody chłopak
  Moda męska zmienia się nawet częściej niż damska. Do tej pory przewodzili panowie metroseksualni. Następnie przyszła kolej na tzw. drwali. Teraz coraz więcej słyszy się na temat panów, którzy zainspirowali się stylem… menela. Bez względu na to, jaki z tych stylów reprezentują jedno jest pewne: wszyscy dbają o swój wygląd. Pragną być przystojni. Czasy, kiedy jedynym męskim kosmetykiem był dezodorant w kulce dawno odeszły do lamusa. Czego nie powinno zabraknąć w kosmetyczce każdego pana? Przyjrzyjmy się temu z bliska…

  Buty ślubne – parę rad

  obuwie ślubne
  Ślub to z pewnością jeden z najważniejszych dni w życiu każdej zakochanej pary. Przygotowania do tego wielkiego wydarzenia trwają czasem nawet ponad rok, a przyszła panna młoda zwraca szczególną uwagę na to, by prezentować się wyjątkowo. Gustowna suknia ślubna, biżuteria i inne dodatki są bardzo ważne, lecz jednym z kluczowych elementów stroju są buty ślubne.

  Męski zarost – jakie trendy są dziś najmodniejsze i jak o niego prawidłowo się zatroszczyć?

  Brodacz
  Mężczyźni starają się dzisiaj troszczyć się o swój wygląd. Jest to całkiem normalnie i coraz więcej mężczyzn chętnie uczęszcza do kosmetyczek bądź korzysta z oferty salonów medycyny estetycznej. Priorytetowe znaczenie w męskim wyglądzie ma rzecz jasna zarost. Warto o niego zadbać tak, aby prezentował się schludnie oraz estetycznie. Współcześnie niezwykle modne są różnego rodzaju brody oraz wąsy. Po latach popularności całkowicie ogolonej twarzy rządzą mężczyźni posiadający zarost. Jak w takim razie o niego zadbać?

  Najlepsze kosmetyki do golenia dla facetów od 200 lat przygotowuje niezastąpiona firma Truefitt & Hill

  Akcesoria do golenia
  W obecnych czasach coraz więcej facetów dba o swój wygląd. Jest to powodem do radości wszelkich kobiet, nie tylko współmałżonek i partnerek, bowiem do niedawna faceci ani trochę nie interesowali się tym jak się prezentują, ani co na siebie wdziewają. Na szczęście każdego dnia wszystko się zmienia i idzie w naprawdę dobrym kierunku. Panowie zaczynają kupować specjalistyczne kosmetyki, jakie zwilżają ich cerę oraz minimalizują pieczenie po goleniu.